9 Darmowy serwis randkowy – jak nie płacić i znaleźć dziewczynę?

Single Russian Women

Darmowy serwis randkowy – jak nie płacić i znaleźć dziewczynę?


Użytkownicy polskich serwisów randkowych przyzwyczaili się do tego, że dostęp do jakichkolwiek wartościowych funkcji portali jest obwarowany opłatami – na pozór wszystko jest gratis, ale kiedy chce się zrobić coś ciekawego, to okazuje się, że dana funkcja jest dostępna tylko dla posiadaczy płatnych kont. Pierwsza rzecz, którą można zrobić, to przerzucić się na ukraiński portal randkowy. Tutaj opłaty też są, ale nie dotyczą one podstawowych i użytecznych funkcji serwisu. A żeby dodatkowo zwiększyć skuteczność darmowego konta, można posłużyć się kilkoma prostymi trikami.

 

Po pierwsze dokładność

Im więcej informacji o sobie podasz, tym większa szansa, że ktoś cię znajdzie. To na pewno wiesz. Rozważ jednak jeszcze jeden przypadek, a mianowicie taki, w którym dziewczyna szukająca anonsów matrymonialnych poda w wyszukiwarce więcej niż jeden parametr i na przykład określi idealny kolor włosów, wzrost, wyznanie i więcej szczegółów. Jeśli nie wszystkie będziesz miał zdefiniowane w swoim profilu, to w zależności od działania algorytmu albo w ogóle twój profil nie zostanie przedstawiony, albo znajdzie się na szarym końcu, za osobami, które wypełniły wszystkie pola. Warto więc podawać o sobie więcej informacji.

Obawiasz się o swoją prywatność? Niepotrzebnie – zwykle te same informacje można zupełnie legalnie zdobyć z serwisów społecznościowych, więc nawet gdyby nie silne zabezpieczenia serwisów darmowych serwisów randkowych, to i tak można by je było wyciągnąć z sieci. A ataki na darmowy serwis randkowy nie należą do częstych – prędzej atakujący za cel obierają serwisy z sex-anonsami, bo zawsze to jakaś sensacja (nawet jeśli niewielka).

 

Po drugie aktywność

Darmowy portal randkowy ma wyszukiwarkę, która, układając listę pasujących profili, szereguje je według kilku kryteriów. Jest to oczywiście dopasowanie do podanych przez osobę szukającą wymagań, ale także aktywność. Loguj się często na swoje konto, żeby twój profil był wyświetlany wyżej. Dzięki temu, że zalogujesz się na portal randkowy, zamiast na Facebooka, będziesz dostawać więcej odpowiedzi niż się spodziewasz. Pamiętaj, że serwisy randkowe działają cała dobę, ale poszczególni użytkownicy mogą mieć nieco inne przyzwyczajenia, staraj się więc od czasu do czasu pokazać też o nietypowej porze – jeśli zawsze będziesz logował się o 8 rano, to twój profil może być daleko wyświetlany osobom, które będą szukały np. o 19. Zaloguj się w nocy, jeśli czasem pracujesz do późna, żeby zwiększyć widoczność profilu.

Po trzecie – możesz zapłacić

Konta premium zwykle mają dodatkowe atuty, a jednym z nich jest lepsza widoczność profilu. Pomijając fakt, że może on być zaznaczony kolorem lub grubszą ramką, będzie po prostu wyświetlał się wyżej na liście wyników. Nie musisz tego robić – jeśli logujesz się często, a twój profil jest uzupełniony w 100%, to konto premium pomoże już tylko w umiarkowanym stopniu. Jeśli jednak uważasz, że masz nadal za mało odwiedzin, możesz wypróbować konto premium i zobaczyć, czy wpłynie to na twoje wyniki. Jeśli nie, to być może po prostu nie podałeś jakiejś ważnej informacji albo popełniłeś gdzieś błąd przy uzupełnianiu profilu.


02.02.2023